Блюмарин,мереживо на сітці-замовляла білий а прислали молочний.І саме мереживо на сайті фото одного,а мені прислали зовсім інше.Товар не відповідає дійсностям а ціна його недешева.🤨😠😠
Якісні матеріали та фурнітура, сподобалось все дуже, з приводу магазину, то тут нормальні ціни, відправка швидка і що зручно особливо для мене, це пром оплата, не витрачаєш часу на отримання реквізитів, пересилку коштів та підтвердження, а все зразу оплатив і одразу відправили, зручно та економить час.