Посилочку отримала.все добре.але замість рожевого маркеру прийшов фіолетовий.а так все ок.
Дуже дякую, все в чудовій якості! Дуже швидка відправка, велике дякую Продавцю! Вітаю з наступаючими святами!
Все мереживо просто казкове!Дякую!
Все прийшло відповідне якості. Дякую☺️
Все даже добре